İletişim Bilgileri

BioBellinda San. Tic. A.Ş.

  • Yetkili Kişi: Cihan Yılmaz Tamam
  • Telefon numarası: +90 (541) 214-44-45
  • Adres: dikmen, çankaya, Ankara, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler
CC CREAM LİGHT 50 ML

CC CREAM LİGHT 50 ML

CC CREAM LİGHT 50 ML Güzellik ve gençliğin eşsiz buluşmasını Biobellinda CC Cream ile keşfedin. Biobellinda CC krem uygulamadan hemen sonra kusursuz cilt görünü
stokta var
43,50 TL
Satın Al
Ödeme ve Teslimat Şartları Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: Cihan Yılmaz Tamam
  • Telefon numarası: +90 (541) 214-44-45
  • Adres: dikmen, çankaya, Ankara, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

CC CREAM LİGHT 50 ML
Güzellik ve gençliğin eşsiz buluşmasını Biobellinda CC Cream ile keşfedin. Biobellinda CC krem uygulamadan hemen sonra kusursuz cilt görünümü elde etmeniz ve düzenli kullanım ile bu görünümü korumanız için tasarlanmıştır. Zengin aktif madde ve vitamin içeriği ile yaşlılık belirtileri olan kırışıklık, cilt kuruluğu ve renk değişiklikleri ile savaşır, mineral renk pigmentleri ile kusursuz kapatıcılık sağlar.
SPF 20 ile cildinizi zararlı UVA ve UV B ışınlarından korur. Hafif ve yağ içermeyen formülü ile hızlı emilir. Kusurları ve lekeleri kapatır. Cildin rengini eşitler. Uygulamadan hemen sonra fark edilir pürüzsüzlük sağlar. Uzun süre cildinizin nem ihtiyacını karşılar. Cildinize doğal ışıltı kazandırır. Parfüm içermez. Düzenli kullanımda kırışıklıklara karşı etkindir. Düzenli kullanımda cilt aydınlatmada etkindir.
Her sabah boyun bölgesi dahil temiz cildinize Biobellinda CC kremi cilt renginiz eşitleninceye kadar dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. En iyi sonucu almak için hyalüronic serinin gece ve göz kremi ile birlikte kullanın. Dermatolojik olarak test edilmiştir hypoalerjeniktir.

Sipariş bilgileri
  • Fiyat: 43,50 TL
Ticiz.com'un rehber kategorisi: Ankara'daki Diğer cilt bakım ürünleri
Oluşturma tarihi: 21.07.2015 22:29
Düzenleme tarihi: 06.01.2017 15:30