İletişim Bilgileri

BioBellinda San. Tic. A.Ş.

  • Yetkili Kişi: Cihan Yılmaz Tamam
  • Telefon numarası: +90 (541) 214-44-45
  • Adres: dikmen, çankaya, Ankara, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler
ONARICI SAÇ BAKIM SPREYİ 220 ml

ONARICI SAÇ BAKIM SPREYİ 220 ml

Durulanmayan yapısı ve pratik ambalajı ile her zaman her yerde bakımlı ve sağlıklı saçlar için BioBellinda Onarıcı Saç Bakım Spreyini kullanın... Tararken ipek
stokta var
24,50 TL
Satın Al
Ödeme ve Teslimat Şartları Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: Cihan Yılmaz Tamam
  • Telefon numarası: +90 (541) 214-44-45
  • Adres: dikmen, çankaya, Ankara, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Durulanmayan yapısı ve pratik ambalajı ile her zaman her yerde bakımlı ve sağlıklı saçlar için BioBellinda Onarıcı Saç Bakım Spreyini kullanın…
Tararken ipek gibi olmuş saçlar ve fresh kokusu ile günün her saatinde istenilen sıklıkta kullanabileceğiniz, durulanmayan yapısı ile saçınızda kaldığı müddetçe bakım yapmaya devam edecek muhteşem bir üründür.

Diğer ürünler gibi alkol içermediğinden uzun ve sık kullanımda saçınızda kuruluğa neden olmaz, silikon içermeyen doğal formülü sayesinde sık kullanımda birikmeye bağlı ağırlık ve yapışkanlık hissi oluşturmaz. Kırılmaya karşı onarılmış saçınızda, kırılmaya bağlı koparak dökülmelerden kurtulursunuz.

BioBellinda Onarıcı Saç Bakım Spreyi tüm saç tiplerinin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Saçın doğal yapısında bulunan sıvılaştırılmış keratin içeren formül saç telinde yıpranmalar nedeni ile oluşmuş çatlakları doldurarak saç telini onarır, kırılmalara karşı korur ve anında kolay tarama sağlar. Alkol, silikon ve paraben içermez.

Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayın. Islak veya kuru saça yeterli miktarda sıkarak uygulayın. Tarayın ve dilediğiniz gibi şekillendirin. Durulanmaz!

Sipariş bilgileri
  • Fiyat: 24,50 TL
Ticiz.com'un rehber kategorisi: Ankara'daki Saç losyonları
Oluşturma tarihi: 21.07.2015 22:44
Düzenleme tarihi: 06.01.2017 15:33